signature work

Serene, luxe inrichting voor familiewoning

Samen met interieurarchitect Anike ging ik een dagje op pad om twee projecten te fotograferen. Dit was het tweede project, waarvoor Anike ook veel bijzondere stylingspullen had uitgekozen om de schoonheid van dit ontwerp nog meer naar voren te laten komen. De natuurlijke warme kleuren werken heel goed met het wit en goud en zijn als een deken van rust wanneer je naar binnen stapt. De bank loopt door van de huiskamer naar een zitje in de eethoek. En die champagnekleurige stalen deuren? Zo mooi!

Hieronder een kleine selectie uit de reportage. Alle rechten voorbehouden

Wil je dit ook?

Wil je ervoor zorgen dat jouw interieurontwerpen niet alleen worden vastgelegd, maar ook op de juiste manier worden gepresenteerd aan jouw potentiële klanten? Laten we samen werken aan het succes van jouw merk.

Gratis gids:
"Je interieurproject op de foto - in 5 stappen goed voorbereid"

Wanneer je je aanmeldt voor mijn nieuwsbrief krijg je deze gids cadeau. Ik bereid je voor op een fotoshoot van je afgeronde interieurproject. Inclusief printbare styling checklist in met inspiratie voor elke ruimte.

Bekijk meer projecten

Project Case Type checkbox filter
chiela-jella-scheidiuslaan-website-32
Opdrachtgever: Interieur bij Jella
chiela-puurmarlinde-combishoot-lageresolutie-22
Opdrachtgever: Puur Marlinde
chiela-skier-borne-websize-26
Opdrachtgever: SKIER Interieurontwerp
IMG_0492
Opdrachtgever: High-End Heritage